KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13372459
nr 1337 2459
Anshelm Dahl
(1897-1964), Sverige
Oljemålning, Signerad, landskap med stig. Olja på duk, 35x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:05:19
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
Anshelm Dahl
Läs mer om Anshelm Dahl